Чому при збиванні рослинні креми збільшуються в обсязі менше, ніж зазначено в інформації від виробника або з часом осідають?

Швидкість осідання рослинного крему залежить від багатьох факторів, які впливають на стійкість піни. Необхідно ретельно контролювати температуру рослинного крему до, під час і після збивання. Необхідно, щоб перед збивання температура рослинного крему становила 3 - 7 ºС. Це дуже важливо. Якщо з якої-небудь причини температура рідкого крему вище, необхідно охолодити його в холодильнику до зазначеної температури.

Збивайте рослинний крем на середній швидкості, поки він не почне загусати, потім завершіть збивання на високій швидкості. У теплу погоду тривалість збивання рослинної крему повинна бути менше, щоб звести до мінімуму час, протягом якого він піддається дії підвищеної температури (висока температура ємності для збивання і повітря в цеху).

Під час збивання рослинної крему рух прутів через рідину втягує всередину невеликі пухирці повітря. На кордоні повітряних бульбашок і водної фази виникають жирові прошарки, що стабілізують бульбашки і перешкоджають їх підйому і виходу з вершків після збивання. Максимальна кількість повітря, яким був насичений рослинний крем при збиванні, і який утворює «обсяг», обмежується наявністю стабілізуючих речовин.

Щоб уникнути проблем, Мастер Мартіні пропонує використовувати якісні солодкі рослинні креми "Декор Ап" і "Біанко Бріо", які забезпечують збільшення обсягу при збиванні до 4 разів і не осідають. Завдяки сильним стабілізаторів і емульгаторів, ці креми вбирають в себе до 80% цукрового сиропу.

Застосовуючи рослинні креми ТМ "Мастер Мартіні", виробники отримують стабільно високу якість своїх виробів. Пишна, стабільна маса збитого рослинного крему не осідає протяго часу, формується за рахунок правильно підібраних інгредієнтів і їх співвідношень. Зокрема, до складу "Декор Ап" і "Біанко Бріо" входять:

  • Е322 - соєвий лецитин, який покращує еластичність крему, рівномірно розподіляє жирову фазу;
  • Е472е, Е472е - стабілізатори - емульгатори, які збільшують обсяг, стабілізують масу, створюють стійку структуру крему, запобігають втраті вологи і зберігають обсяг.

Висока жирність вершків (26,5-27%), постійний контроль якості і високі виробничі стандарти Європейського Союзу говорять про відмінну якість продукції.