Master Martini Ukraina

Міжнародна компанія "Мастер Мартіні" створена в 1972 році і входить до складу концерну Unigrа S.r.l. (Італія) - провідного європейського конгломерату, який виробляє і реалізує широкий асортимент високоякісних і високотехнологічних харчових інгредієнтів для кондитерської та хлібобулочної промисловості.

Master Martini UkrainaЕфективні передові технології виробництва, співвідношення оптимальної вартості продукції до її найвищої якості, максимальний контроль всіх без винятку бізнес-процесів - від покупки сировини до транспортування готової продукції, забезпечили компанії передові позиції в продажах як на території Італії, так і за її межами - продукція "Мастер Мартіні" успішно представлена в понад 90 країнах світу.

Дотримуючись стратегії розширення бізнесу на перспективних і продуктивних ринках, у 2003 році було ухвалено рішення про створення в Україні компанії ТОВ "Мастер Мартіні Україна" з 100% італійським статутним капіталом.

Понад 12 років своєї діяльності "Мастер Мартіні Україна" успішно закріпилася на національному ринку, увійшла до числа лідерів. Компанія створила мережу компаній-дистриб'юторів, зробила новаторський внесок в удосконалення українського ринку хлібобулочних і кондитерських виробів, відкриваючи нові технології і розширюючи економічні можливості для своїх клієнтів - великих промислових виробників, невеликих підприємств і цехів.

Master Martini Ukraina"Мастер Мартіні Україна" встановлює конкурентні ціни на свою продукцію, підтримує широкий її асортимент на складі в місті Києві, контролює наявність повного переліку у регіональних дистриб'юторів. На окрему увагу заслуговує гнучка система безвідсоткового кредитування клієнтів при покупці продукції ТМ "Мастер Мартіні".

Стандарти виробництва і якість продукції "Мастер Мартіні" підтверджуються наявністю міжнародних сертифікатів якості: ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2008, BRC standart, Food Safety System Sertification 22000, RSPO, UTZ, а на деяку продукцію - HALAL і Kosher. Весь перелік продукції "Мастер Мартіні" не містить генетично модифікованих компонентів, а виробництво сертифіковане за стандартами УкрСЕПРО. Слід зазначити, що завдяки ретельному вибору сировини і сучасним технологіям виробництва продукція "Мастер Мартіні" містить менше 1% трансізомерів, тоді як Європейські норми становлять не більше 5%, а українські норми становлять 25%.

Для своїх клієнтів "Мастер Мартіні Україна" проводить безкоштовні навчальні семінари в місті Києві та в інших регіонах, надає оперативну інформаційну та професійну технологічну підтримку в телефонному та електронному режимі.

Компанія регулярно бере участь у спеціалізованих вітчизняних виставках та інших галузевих заходах, має в своєму активі почесні дипломи та інші пам'ятні нагороди.

Економічні можливості наших клієнтів забезпечуються гарантованою високою якістю продукції "Мастер Мартіні", прозорою дистриб‘юторською політикою, а також позитивною багаторічною діловою репутацією компанії на території України.

Стежте за новинами Мастер Мартіні Україна на нашій сторінці в Facebook за адресою: https://www.facebook.com/mmukraina/?fref=ts.

Master Martini Ukraina