ItalyItalyItaly

Італійський стиль життя

Італійська кухня - одна з кращих в світі, італійське вино по праву називають нектаром Богів.
Своє натхнення італійські традиції приготування їжі беруть зі середземноморських берегів, на яких дбайливо вирощуються і відбираються найкращі продукти. Бажаючи дізнатися більше про італійську культуру і кухні, немає кращого шляху, ніж приготувати щось самим, вибираючи і пробуючи нові продукти.

ItalyСерцем Італії, безумовно, є теплі і дружні відносини в кожній родині, бажання відпочити разом, поспілкуватися і відсвяткувати значущі події. Святкування і відпочинок проходять за столом, в колі сім'ї або в затишних ресторанчиках, де всі можуть насолодитися традиціями італійської кухні.

Італійська їжа і вино є, мабуть, такими ж відомими як її історична та культурна спадщина - подумайте про такі вина як: К'янті, Амароне і Бароло, про італійських делікатеси, такі як: Моцарелла, про свіжі продукти - оливки і трюфелі. Всі вони є невід'ємною частиною італійської кухні, і стають частиною її культури і традицій.

 

Солодке життя

Легкий стиль життя - з італійської «солодке життя» - яким захоплюються італійці - безумовно, дуже тісно пов'язаний з розумінням якісної їжі і напоїв, до яких так звикли італійці..

Ми добре знаємо трюфелі з П'ємонту, шинку і сир з Парми, вина і оливки з Тоскани, граппу з Доломітових Альп, піцу з Неаполя.

Саме тому, далеко не сюрприз, що Італія - є одним з лідируючих виробників рослинних вершків і жирів, маргаринів, шоколаду та шоколадних виробів, хлібних сумішей і покращувачів, кондитерських сумішей і кремів, фритюрних масел, гелів, цукатів.