Рослинні вершки ТМ "Мастер Мартіні" спеціально розроблені для застосування в кулінарії і в кондитерській промисловості.

Поряд з солодкими вершками існують вершки без вмісту цукру, які широко застосовуються в кулінарії для приготування як солоних, так і солодких страв.

Рослинні вершки "Декор Ап":

  • При збиванні збільшуються в обсязі в 3,5-4 рази і довго зберігають обсяг. У готових виробах - зберігають стабільність і не осідають.
  • Відрізняються великим терміном реалізації в порівнянні з вершками тваринного походження (120 годин замість 6 годин у тварин вершків).
  • Готовий крем використовується для начинки тортів, тістечок, і для їх декорування в кондитерському виробництві, а також для приготування різноманітних десертів.
  • Для посилення смакових якостей і поліпшення зовнішнього вигляду десертів рекомендується використовувати вершки «Декор Ап» в поєднанні з фруктовими топінгами і наповнювачами. "Декор Ап" можна змішувати з заварними, з масляними кремами, сирними масами, йогуртами тощо.
  • Можна використовувати "Декор Ап" для приготування морозива (для поліпшення смакових якостей) м'якого морозива, яке залишається м'яким навіть при -18 ° С.
  • Вершки "Декор Ап" добре стабілізуються за допомогою желатину, фондів і фруктових паст ТМ "Мастер Мартіні".
  • Одержуваний крем механічно стабільний, при розрізанні дає рівний зріз, стійкий при заморожуванні, розморожуванні, має яскраво виражений смак.

Поради

Попередньо охолодити "Декор Ап" при t +2 +6 ° С 24 години. Потім помістити в ємність так, щоб вершки покривали віночок на 1/3. Збивати 2 хвилини на малих обертах, потім включити середню швидкість і збити до готовності, близько 3-5 хвилин, але не перебивати. Готовий крем використовується відразу після збивання.

decor up 1  decor up 2