caribe fondente scaglietti bitter flakesШоколадна чорна крихта "Карібе" - шоколадні прикраси - глянцеві шоколадні уламки, чорного кольору неправильної форми, фракцією від 2 до 6 мм.

Використовується в якості прикрас для кондитерських виробів, а також у виробництві морозива. Чорна крихта термостабільна, зберігає форму уламків на поверхні виробів після випічки (на кексах, мафіни, листкових виробах, пирогах тощо).

Упаковка: картонна коробка, маса нетто 20 кг.


Замінники шоколаду - це гамма продуктів високої якості для різного застосування, що дозволяє майстрам-кондитерам створювати вишукані ласощі: шоколад для прикраси кондитерських виробів, креми для випічки і начинок, глазур для тортів і морозива.

Що таке замінники шоколаду?

Це шоколадна маса, в якій масло какао замінено іншими рослинними жирами.

Відмінність замінника шоколаду від шоколаду.

Замінник шоколаду відрізняється від шоколаду: процесом виробництва, якому не потрібно темперування. До позитивних моментів замінників шоколаду можна також віднести їх дешевизну по відношенню до шоколаду, легкість в роботі, значно знизився рівень ризику появи білого нальоту на поверхні.

Шоколадна група "Мастер Мартіні" ділиться на лінії: "Карібе", "Болеро" і "Каравела".

Лінія "Карібе" і "Болеро" представлені кондитерською глазур'ю в формі дисків, крапель, крихти. Використовуються для покриття кондитерських виробів, прикраси, приготування начинок, випічки, шоколадних цукерок і тортів.

Лінія "Каравела" представлена у вигляді шоколадних крем-паст.